O nas

Uważamy, że hosting nie polega wyłącznie na dostarczaniu mocy obliczeniowej. To również umiejętność rozumienia biznesu klienta, przewidywania scenariuszy i proaktywne podejście w projektach.


Bezpieczeństwo i nowoczesność

 • Monitoring 24/7 to nie tylko weryfikacja czy środowisko działa. To także analiza logów oraz zdarzeń, korzystanie z doświadczenia i umiejętność przewidywania zdarzeń.
 • Korzystamy z Web Application Firewall (WAF), dodatkowej warstwy ochronnej środowiska informatycznego.
 • Nasz hardware zabezpieczony jest przez ochronę fizyczną, dwa niezależne tory zasilania z sieci (dodatkowo agregaty prądotwórcze), dywersyfikację kanalizacji teletechnicznych oraz podejść do budynków.
 • Przełącznice światłowodowe większości Telekomów ogólnopolskich i lokalnych: Orange, Netia, UPC, Task, Exatel, T-Mobile, Limes/Vectra, TBTelecom, Telkros, Atman.
 • Carrier-neutral data center - zdywersyfikowani dostawcy łączy do centrum danych (kilka wyjść do globalnej sieci i punktów wymiany ruchu – EPIX, TPIX, Thinx).
 • Cała nasza infrastruktura energetyczna jak i sieciowa zbudowana jest z zachowaniem polityk pełnego high availability.
 • Stawiamy na precyzję, jakość oraz automatyzację rozwiązań.
 • Nie ma dwóch takich samych projektów - do każdego podchodzimy indywidualnie i analitycznie. Dobrze wykonana analiza przedwdrożeniowa to dobra wydajność przy zrównoważonej cenie.
 • Bezpieczeństwo i nowoczesność

  1. Monitoring 24/7 to nie tylko weryfikacja czy środowisko działa. To także analiza logów oraz zdarzeń, korzystanie z doświadczenia i umiejętność przewidywania zdarzeń.
  2. Korzystamy z Web Application Firewall (WAF), dodatkowej warstwy ochronnej środowiska informatycznego.
  3. Nasz hardware zabezpieczony jest przez ochronę fizyczną, dwa niezależne tory zasilania z sieci (dodatkowo agregaty prądotwórcze), dywersyfikację kanalizacji teletechnicznych oraz podejść do budynków.
  4. Przełącznice światłowodowe większości Telekomów ogólnopolskich i lokalnych: Orange, Netia, UPC, Task, Exatel, T-Mobile, Limes/Vectra, TBTelecom, Telkros, Atman.
  5. Carrier-neutral data center - zdywersyfikowani dostawcy łączy do centrum danych (kilka wyjść do globalnej sieci i punktów wymiany ruchu – EPIX, TPIX, Thinx).
  6. Cała nasza infrastruktura energetyczna jak i sieciowa zbudowana jest z zachowaniem polityk pełnego high availability.
  7. Stawiamy na precyzję, jakość oraz automatyzację rozwiązań.
  8. Nie ma dwóch takich samych projektów - do każdego podchodzimy indywidualnie i analitycznie. Dobrze wykonana analiza przedwdrożeniowa to dobra wydajność przy zrównoważonej cenie.