Hosting Shopware

Hosting Shopware

Hosting Shopware konsekwentnie staje się coraz popularniejszą alternatywą dla skierowanego do zaawansowanych użytkowników hostingu Magento. Shopware jest platformą przystępniejszą dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu interfejsowi. Dzięki temu dopasujesz funkcjonalność sklepu do swoich potrzeb nawet jeśli nie masz jeszcze doświadczenia potrzebnego do pracy z Magento.

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły hostingu Shopware. Pomożemy Ci znaleźć optymalne, dopasowane do zapotrzebowania rozwiązanie.

Shopware - co to jest?

Shopware jest niemiecką platformą e-commerce zaprojektowaną w PHP. Oprogramowanie debiutowało w 2004 roku. Ma charakter Open Source’owy i popularność zdobywa jako alternatywa dla Magento. Cieszy się zaufaniem zwłaszcza niemieckich klientów, krok po kroku zwiększając swoje udziały w rynku.

Mapa rozwoju Shopware jest publicznie dostępna, dzięki czemu jego użytkownicy biorą aktywny udział w kreowaniu i rozwijaniu platformy. Obecnie społeczność skupiona wokół tego oprogramowania liczy ponad 100 000 osób.

Obok podstawowych funkcji e-commerce’owych Shopware może pochwalić się szeregiem zaawansowanych możliwości:

- obsługą różnych walut i języków,
- zróżnicowaną konfiguracją cen i koszyków,
- obliczaniem podatków,
- integracjami z innymi narzędziami e-commerce,
- komunikacją z mediami społecznościowymi,
- edytor drag and drop ułatwiający personalizację i projektowanie.

Hosting Shopware - dla kogo?

Hosting Shopware jest często wybierany przez klientów wymagających dużej elastyczności systemu sprzedażowego, ale niedysponujących zaawansowanym zapleczem informatycznym. Na Shopware warto postawić także w ramach działań pozycjonerskich - SEO. Przy odpowiedniej konfiguracji platforma jest responsywna i szybka, co ma niebagatelne znaczenie w indeksowaniu przez wyszukiwarki internetowe.

Docelowo Hosting Shopware adresowany jest do średniej wielkości firm, dla których podstawowe rozwiązania (jak na przykład oparty na WordPressie WooCommerce) stają się niewystarczające. Warto się nad nim zastanowić, jeśli szukasz dla swojej działalności usprawnień i przestrzeni do rozwoju. Shopware umożliwi Ci obsługę setek tysięcy sesji klientów miesięcznie i może być milowym krokiem dla Twojego biznesu e-commerce.

Hosting Shopware - zalety

Niewątpliwą zaletą hostingu Shopware jest skalowalność platformy. Daje to duże pole do popisu w zakresie rozwoju oferty i dodawania kolejnych funkcjonalności. Panel Shopware jest intuicyjny, co sprawia, że wybór tego oprogramowania mogą rozważać też początkujący. Elastyczność systemu ułatwia dostosowanie go do indywidualnych potrzeb.

Stabilny hosting Shopware umożliwi Ci obsłużenie dowolnej liczby klientów i dodanie nieograniczonych zasobów produktów. System ułatwia i usprawnia proces dodawania produktów, co również nie pozostaje bez znaczenia w obszarze redukowania czasu na obsługę sklepu.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by z poziomu jednego panelu administracyjnego zarządzać więcej, niż jednym sklepem. Shopware obsługuje wiele języków i walut, co czyni z niego ciekawą opcję dla przedsiębiorców zajmujących się sprzedażą również poza granicami Polski.

Hosting Shopware - cena

Cena hostingu Shopware uzależniona jest od szeregu czynników związanych z konkretnymi potrzebami klienta. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dokładnej wyceny. Przeprowadzimy analizę przedwdrożeniową i dobierzemy rozwiązanie, które sprawdzi się najlepiej. Shopware często nie jest najlepszą możliwą opcją.

Często bardziej opłaca się postawić na popularne Magento, zwłaszcza w przypadku większych i szybko rozwijających się biznesów. Mniejsze i początkujące sklepy decydują się raczej na hosting prostszych w obsłudze platform, takie jak np. WooCommerce.

Nie wiesz, jaką decyzję podjąć? Zadzwoń do nas. Wspólnie stworzymy funkcjonalne i stabilne rozwiązanie, które pomoże Ci w rozwoju i zdobyciu nowych klientów.

Hosting Shopware - oferta evilfork.pl

Skontaktuj się z nami w celu nawiązania współpracy w ramach hostingu Shopware. W evilfork.pl w centrum naszych zainteresowań stawiamy potrzeby klientów. Nie ograniczamy się jedynie do stabilnego i bezpiecznego dostarczania mocy obliczeniowej. Stawiamy na najwyższą jakość usług i komunikacji oraz dyspozycyjność.

24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu monitorujemy działanie naszych hostingów. Środowisko informatyczne zabezpieczone jest przez Web Appllication Firewall oraz przemyślaną, profesjonalną ochronę fizyczną. Zdywersyfikowaliśmy kanalizacją teletechniczną i podejścia do budynków, a serwery zasilane są przez dwa niezależne tory. Gwarantuje to bezpieczeństwo i wysoką stabilność działania hostingu Shopware, a co za tym idzie - również Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami w celu nawiązania współpracy w ramach hostingu dla PrestaShop.

Przygotujemy infrastrukturę pod Twoje wdrożenie Shopware - napisz do nas!