Hosting Magento

Hosting pod Magento

Hosting pod Magento jest oczkiem w głowie naszego zespołu. W Evilfork specjalizujemy się w projektowaniu i utrzymaniu infrastruktury serwerowej dla sklepów. Jesteśmy ekspertami w zakresie Magento i świadczymy w jego zakresie kompleksowe usługi. To jedna z najpopularniejszych i najpotężniejszych platform e-commerce na świecie. Korzysta z niej co dziesiąty sklep internetowy.

Skontaktuj się z nami, by poznać pełen zakres możliwości hostingu Magento w evilfork.pl. Przeanalizujemy potrzeby Twojego sklepu internetowego i dopasujemy do niego optymalne rozwiązania.

Magento - co to jest?

Magento jest popularnym i specjalistycznym oprogramowaniem do zarządzania sklepem internetowym, zarówno detalicznym, jak i hurtowym. Platforma sprzedażowa wpisała się na dobre w historię branży e-commerce. Jest obecna na rynku już od 14 lat, ciągle zdobywając nowych klientów.

Funkcjonalność systemu jest skalowalna i dzięki modułom pozwala dowolnie modyfikować elementy sklepu oraz jego wygląd. Właściwie skonfigurowany hosting Magento może całkowicie zautomatyzować proces sprzedaży. Prowadzi to do znacznych oszczędności nakładu pracy i pieniędzy, co jednoznacznie przekłada się w dalszej perspektywie na rozwój działalności i wyniki finansowe.

Obecnie za rozwój platformy Magento odpowiada marka Adobe. Funkcjonalność systemu jest potężna i obejmuje między innymi:

- wsparcie dla SEO,
- analizy i raporty,
- narzędzia marketingowe,
- zarządzanie zamówieniami i dostawami,
- generowanie analiz i raportów.

Oprogramowanie Magento jest rozwiązaniem wybieranym często zwłaszcza przez duże przedsiębiorstwa. Korzysta z niego 10% sklepów internetowych całego świata.

Hosting dla Magento - zalety

Niewątpliwą zaletą hostingu dla Magento są liczne opcje integracji. Z perspektywy jednego panelu administracyjnego możliwe jest wysyłanie informacji do systemów fakturujących, płatności i dostaw. Magento zapewnia skalowalność i elastyczność funkcjonalności. Bez trudu stworzysz z nim rozbudowane kampanie rabatowe oparte na dowolnych zmiennych.

Hosting dla Magento jest przy tym bardzo wydajny. Bez zająknięcia radzi sobie setkami atrybutów i tysiącami produktów. Przy odpowiedniej konfiguracji obsłużysz dowolną ilość sesji w miesiącu. Ważną zaletą Magento jest łatwość wdrażania strategii SEO. System ten wspiera między innymi tworzenie przyjaznych adresów URL, co dodatnio wpływa na pozycje sklepu w wynikach wyszukiwania. Jest przy tym szybki i responsywny, dzięki czemu zapewnisz swoim klientom pozytywny user experience również na smartfonach.

Hosting Magento - dla kogo?

Hosting Magento jest zazwyczaj rozwiązaniem polecanym zaawansowanym i bardziej wymagającym użytkownikom. Rozbudowane możliwości systemu wymagają wiedzy i doświadczenia w obszarze tworzenia stron internetowych i samego e-commerce. Mnogość możliwości i opcji sprawia, że administrowanie może sprawiać pewną trudność, zwłaszcza nowicjuszom.

Hosting Magento będzie odpowiedni w przypadku średnich i dużych firm. W odpowiednich rękach daje imponujące możliwości. Z Magento korzysta czołówka profesjonalnych polskich sklepów internetowych, liczących miesięczne sesje użytkowników w milionach.

Ile kosztuje sklep na Magento?

Skontaktuj się z nami w celu poznania ceny hostingu Magento. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę przedwdrożeniową i podpowiemy, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w przypadku Twojej strony e-commerce i przyszłych potrzeb związanych z rozwojem. Każde wdrożenie wymaga indywidualnej wyceny, dopasowanej do możliwości i funkcjonalności, jakich poszukuje klient.

Magento nie zawsze jest najlepszym systemem. Często lepiej postawić na WooCommerce, PrestaShop lub Shopware. Zaufaj naszemu doświadczeniu i umiejętnościom. Wspólnie skonstruujemy sprawnie działające narzędzie, dzięki któremu zdobędziesz nowych klientów i rozwiniesz swój biznes.

Potężne, specjalistyczne możliwości jakie daje Magento potrzebują odpowiedniej, sporej mocy obliczeniowej. Z pewnością nie jest to najtańsze rozwiązanie i choćby z tego powodu adresowane jest do średnich i dużych firm.

Hosting Magento - oferta evilfork.pl

Skontaktuj się z nami w celu nawiązania współpracy w ramach hostingu pod Magento. Patrzymy z perspektywy potrzeb naszych klientów. Nasza działalność nie ogranicza się do dostarczania mocy obliczeniowej. Stawiamy na najwyższą jakość usług i komunikacji oraz dyspozycyjność.

24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu monitorujemy działanie naszych hostingów. Środowisko informatyczne zabezpieczone jest przez Web Appllication Firewall oraz przemyślaną, profesjonalną ochronę fizyczną. Zdywersyfikowaliśmy kanalizację teletechniczną i podejścia do budynków, a serwery zasilane są przez dwa niezależne tory. Gwarantuje to bezpieczeństwo i wysoką stabilność działania naszych usług, a co za tym idzie - również Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami w celu nawiązania współpracy w ramach hostingu pod Magento. Hostingu Magento.