Hosting PrestaShop

Hosting dla PrestaShop

PrestaShop to lider na polskim rynku platform e-commerce, zdobywający coraz większą popularność na całym świecie. Liczba sklepów internetowych opartych na tej platformie przekroczyła 300 000. Ty też możesz dołączyć do grona przedsiębiorców korzystających z wydajnego Hostingu dla PrestaShop.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się, czy PrestaShop jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Dopasujemy moc obliczeniową do zapotrzebowania Twojego biznesu i wdrożymy optymalne, dopasowane rozwiązanie.

Prestashop - co to jest?

PrestaShop to francuska platforma sprzedażowa debiutująca na rynku w 2007 roku. System ma charakter Open Source’owy. Opracowano go za pomocą języka PHP. Skutkuje to dużą elastycznością i plastycznością tego oprogramowania. Mimo stosunkowo prostego w obsłudze interfejsu, PrestaShop może pochwalić się szeregiem zróżnicowanych funkcjonalności.

Najważniejsze z nich to:

- wsparcie dla SEO, przyjazne adresy URL
- wystawianie faktur
- obsługa płatności, zamówień i dostaw,
- wsparcie dla kart kredytowych i pośredników płatności takich jak PayPal i PayU, RSS i newslettery,
- śledzenie przesyłek i powiadomienia SMS,
- obsługa kodów kreskowych,
- porównywarka produktów.

PrestaShop - czy warto?

Hosting PrestaShop to rozwiązanie polecane przede wszystkim małym i średnim sklepom internetowym. Użytkownicy tej platformy uzyskują dostęp do szerokiej społeczności, odpowiedzialnej za rozwój i wsparcie. Ułatwia to uzyskanie odpowiedzi i pomocy, co sprawia, że PrestaShop często jest wybierany przez mniej doświadczonych przedsiębiorców.

Warto zdecydować się na hosting dla PrestaShop chociażby ze względu na wysoki poziom personalizacji platformy, co umożliwia stworzenie unikalnego sklepu internetowego, wyróżniającego się na tle konkurencji. E-commerce oparty na PrestaShop nie wymaga dużych nakładów mocy obliczeniowej i nie jest podatny na awarie, co pozytywnie wpływa na koszta jego użytkowania.

Spośród zalet platformy PrestaShop na pewno warto wymienić łatwość instalacji. Stworzenie responsywnego, podstawowego sklepu to dosłownie kilka kliknięć. Wdrożenie systemu jest nie tylko proste, ale też tanie, gdyż oprogramowanie jest darmowe. Użytkownicy PrestaShop cenią go za przystępność. Obsługa platformy nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej, a bardziej złożone funkcje zaimplementować można przy pomocy darmowych rozszerzeń.

Hosting pod PrestaShop - dla kogo?

Hosting dla PrestaShop sprawdzi się jako pierwsza platforma e-commerce. Jest odpowiedni dla początkujących administratorów, intuicyjny i prosty w obsłudze. Zdecyduj się na PrestaShop, jeśli szukasz bezawaryjnego, lekkiego i stabilnego systemu sprzedażowego. Skorzystanie z tego systemu jest dobrym pomysłem, jeśli dopiero zastanawiasz się, czy e-commerce jest dla Ciebie.

Platforma ta nie sprawdzi się jednak w przypadku dużych, rozbudowanych sklepów. Obsługa setek tysięcy produktów w PrestaShop może być kłopotliwa. W poszukiwaniu rozbudowanych i zaawansowanych systemów e-commerce warto zastanowić się nad innymi rozwiązaniami, takimi jak Magento lub Shopware. Skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najodpowiedniejsze.

Hosting PrestaShop - ile kosztuje?

Cena hostingu PrestaShop zależy od zapotrzebowania konkretnego klienta. Samo oprogramowanie jest darmowe, co stanowi znaczną oszczędność. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania konkretnej wyceny i przeprowadzenia analizy Twoich potrzeb. Nie zawsze PrestaShop jest najlepszym możliwym narzędziem. Czasami warto rozważyć inne możliwości.

Klienci ceniący prostotę i mający doświadczenie w blogowaniu na platformie WordPress często wybierają WooCommerce. Rozbudowane projekty i ambicje obsługiwania setek tysięcy klientów miesięcznie wymagają innego podejścia. W takich przypadkach zazwyczaj lepiej jest zastanowić się nad hostingiem Shopware lub Magento. Zadzwoń do nas, a wspólnie stworzymy funkcjonalne i stabilne rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Zapewnimy Ci wydajny hosting, dzięki któremu zrealizujesz swoje cele sprzedażowe.

Hosting dla PrestaShop - oferta evilfork.pl

Skontaktuj się z nami w celu nawiązania współpracy w ramach hostingu dla PrestaShop. Zapewnimy Ci niezbędną moc obliczeniową i zagwarantujemy bezpieczeństwo. 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu monitorujemy działanie naszych hostingów.

Środowisko informatyczne evilfork.pl zabezpieczone jest przez Web Appllication Firewall oraz przemyślaną, profesjonalną ochronę fizyczną. Zdywersyfikowaliśmy kanalizację teletechniczną i podejścia do budynków, a serwery zasilane są przez dwa niezależne tory. Gwarantuje to bezpieczeństwo i wysoką stabilność działania naszych usług, a co za tym idzie - również Twojego biznesu. Stawiamy na najwyższą jakość hostingu i komunikacji oraz dyspozycyjność. Napisz lub zadzwoń, by poznać pełnię naszych możliwości.

Porozmawiajmy o wsparciu administracyjnym dla Twojego sklepu PrestaShop!